Kadra

IMGL5354s_kopia_kadr.jpg

Aneta Figurska

Założycielka Szkoły Open Mind Health & Fitness Idea (2000), autorka koncepcji oraz programów szkoleniowych dających uprawnienia instruktorskie w zakresie: OM Mama Plus, OM Aqua Mama Plus, OM Body Ball, OM Aqua Basic, OM Aqua Advanced, OM Pilates, OM Advanced Body, OM Adanced Step, OM Mental Body i wielu innych. . Od lat zajmuje się propagowaniem w fitnessie nurtu prozdrowotnego oraz  Body & Mind. Jako mgr wychowania fizycznego, dyplomowana fizjoterapeutka, specjalista w zakresie strukturalnej pracy z ciałem, gyrokinesis, instruktor kulturystyki i nowoczesnych form ćwiczeń prowadzi zajęcia grupowe oraz treningi indywidualne. Od ponad 12 lat związana z klubem Fitness Word w Hotelu Radisson SAS w Szczecinie, obecnie koordynator fitness w tym klubie. Pasjonatka tańca i jego różnych stylów głównie: jazz, modern, salsa, mental dance. Specjalizuje się w formach Body & Mind. Przedstawicielka Body Mind Spirit - Health Concepts  Luci Schmidt w Polsce. Posiada dyplomy kilkunastu światowych szkół uprawniające do szkolenia oraz prowadzenia zajęć z bardzo unikalnych technik takich jak: Bosu, Trilo Chi, Chi Yoga Dance, ¾ Step, ¾ Dance, Chi Ball, Pilates Matwork i Pilates Studio. Organizatorka największych w Polsce konwencji fitness – HARMONIA oraz jedynej poświęconej zagadnieniom Body & Mind konwencji – ENERGIA. Pomysłodawczyni i organizatorka konwencji i warsztatów Aqua „NA FALI” oraz Open Mind Pilates Convention.

Ewe.jpg

Ewa Świeczkowska

 

Od wielu lat związana z fitnessem, ze sportem – chyba od zawsze. Instruktorka fitness, trener personalny. Magister Wydziału Prawa i Administracji US. Zainspirowana metodą pilates odbyła wiele szkoleń z owej dziedziny, począwszy od OM Pilates Matwork po szkolenia sprzętowe. Absolwentka szkoleń Open Mind, jak i Balanced Body. Uczestniczka warsztatów oraz konwencji poświęconych zagadnieniom z zakresu pilates. Z owymi formami wiąże swoją przyszłość i pragnie nadal rozwijać się w tym kierunku, nabywając nowe uprawnienia i doświadczenia. Jest to Jej prawdziwa pasja, dzięki której uśmiech i pozytywna energia towarzyszą Jej każdego dnia, a praca z ludźmi jest tym, co chce robić w życiu. 

4_5.jpg

Agnieszka Birecka-Niewiarowska

Dyplomowany instruktor Jogi i Pilates, fizjoterapeuta

Swoje umiejętności opieram na wiedzy wyniesionej z wielu kursów i szkoleń dotyczących obu technik łącząc je z wiedzą o  fizjoterapii.

JOGA I PILATES  to świetne zestawienie. Lubię je i nie wybieram pomiędzy nimi. Są wspaniałym uzupełnieniem. Każda wnosi swoją wartość w budowanie lepszej jakości życia, zdrowia i samopoczucia.  Są moją pasją i świetnie wpisują się w mój charakter. Dlatego chętnie dzielę się swoim doświadczeniem na sali z klientem.

W Open Mind Pilates Studio jestem instruktorem. Prowadzę zajęcia z jogi, pilates oraz treningi personalne.

Dopełnieniem mojej osoby jest czas spędzany z rodziną i przyjaciółmi. Dobra książka, aparat fotograficzny oraz inne formy rekreacji  (pływanie, rower, kije, spacery z psem).

Uprawnienia

 - 2010/2011 Państwowy kurs: Instruktor Rekreacji Ruchowej i ćwiczeń psychofizycznych o specjalizacji Hata-Joga. Uprawnienia z Ministerstwa Sportu i Edukacji.

 - 2012/2015 Studia o kierunku fizjoterapia – Zachodniopomorska Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Świnoujście. Licencjat.

-  2014/16 Open Mind, Kursy: Pilates Fundamental, Mat 1, Intermediate,  Pilates kobiet w ciąży i seniorów, Mat 2, Functional Pilates, Disc Pilates, Body Ball Pilates, Small Ball, Rollers Pilates, Magic Circle, Band Pilates. Pozostałe: Body Ball, Świadomy Instruktor, Dietetyka, Mama Plus.

Dyplomy: OM PILATES REFORMER INSTRUKTOR, DYPLOM OM® PILATES SMALL EQUIPMENT, DYPLOM OM® PILATES MATWORK INSTRUKTOR (w toku)